-50%
Zľava

NASTAVITEĽNÝ NÁSTROJ PROTI PRETRASENIU RÁMU POSTELE

 

Tento nastaviteľný nástroj proti pretraseniu rámu postele so závitom sa dá použiť na mnohých miestach, pokiaľ je ťažisko nestabilné alebo je možné objekt ľahko pretrepať. Napríklad posteľ, skrinka, stolička, pohovka a ďalšie predmety použité proti stena. Zmerajte vzdialenosť medzi vašim trasúcim sa nábytkom a stenou a potom vyberte správnu veľkosť. Nastaviteľný nástroj proti roztraseniu rámu postele so závitom, ktorý ho drží na danom mieste.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
anti-shake - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

ZLEPŠTE KVALITU VÁŠHO SPÁNKU

Ak si myslíte, že pohyblivá posteľ nebude mať vplyv na váš spánok, možno budete chcieť znova premýšľať! V skutočnosti bez náležitej podpory škrípajte o posteľ, keď sa snažíte spať! Dokázali sme to!

OCHRANA STENY

Vankúš EVA účinne znižuje hluk a chráni vašu stenu pred poškodením. Zabráňte vratkým pohybom čela postele.

ĽAHKO SA INŠTALUJE

Naše závitové klzáky zaskrutkujú na svoje miesto a môžu zmeniť váš rám postele za pár minút. Urobte svoju posteľ stabilnejšou.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.