-50%
Zľava

NEPERFOROVANÝ STOJAN NA UTERÁKY

 

Nový štýl vešania uterákov!

Zaveste si uteráky bez vŕtania alebo dierovania pomocou nášho neperforovaného stojana na uteráky! Je vybavený kreatívnym vešiakom na skladovanie, ktorý je kompaktný a samolepiaci. Jednoducho zapojte akýkoľvek hladký povrch, vpichnite uterák a zaveste. Tento moderný stojan na uteráky je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, odolných a vodotesných. Má lepiacu základňu, ktorá sa pevne prilepí bez zanechania stopy lepidla. Vnútorná silikónová zátka drží vaše uteráky bez roztrhnutia. Perfektná položka, ktorú si môžete pridať do svojho domova!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Úložný vešiak v novom štýle, ktorý sa ľahko nalepí na akýkoľvek hladký povrch na zavesenie všetkých druhov uterákov. Stačí vzadu odstrániť lepidlo a prilepiť na akýkoľvek hladký povrch. Závesom zasuňte okraj uteráka.

NEPOŠKODZUJÚCI

Vyrobené z prémiového plastu, vodotesné a odolné. Mäkká silikónová vnútorná zátka vám umožní zavesiť uteráky bez toho, aby ste ich roztrhli. Lepí sa na povrch bez zanechania stôp lepidla.

ŠIROKÉ UPLATNENIE

Kompaktný a ľahký vešiak na uteráky, ktorý dodáva vášmu domovu moderný vzhľad. Perfektne sa hodí do vašej kuchyne, kúpeľne, spálne, zrkadiel, stien a ďalších.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.