-50%
Zľava

NEVIDITEĽNÝ OSVIEŽOVAČ VZDUCHU

 

Základný difúzor vône, ktorý sa pripne na vaše prieduchy!

Hlavným účelom osviežovačov vzduchu vo vašom aute je, jednoducho, dosiahnuť, aby lepšie voňal a zbavil ho nežiaduceho zápachu. Toto je úloha osviežovača vzduchu Paddle Car. Stačí jednoducho pripnúť na vetracie otvory vo vašom aute a urobí svoju prácu, aby vo vašom aute uvoľnila uvoľňujúcu arómu. Jedinečný dizajn ladí s interiérom vášho vozidla a vyzerá to, že je jeho súčasťou.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Vďaka dizajnu s nízkym kľúčom je veľmi štýlový. Jedná sa o patentovaný dizajn ako súčasť automobilu. Ako súčasť vozidla rozptyľuje arómu bez toho, aby upútal pozornosť. Tenké a ľahké pádlo neblokuje výstup vzduchu.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Stačí jednoducho pripnúť na vetracie otvory vo vašom aute a urobí svoju prácu, aby vo vašom aute uvoľnila uvoľňujúcu arómu.

NETOXICKÝ

Bezpečný pre tehotné ženy a deti – netoxický a neškodný.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.