-50%
Zľava

NÚDZOVÝ PROSTRIEDOK NA ODSTRÁNENIE ŠKVRN

 

Odstraňovač škvŕn pre všetky vaše náročné škvŕny!

Environmentálne bezpečné zloženie, ktoré je biologicky odbúrateľné, netoxické a neobsahuje chlór ani fosfáty. Nie je potrebné drhnúť, stačí naniesť kvapku. . . Neublíži to vašim látkam. Biele oblečenie a topánky ľahko žltnú a ťažko sa dobre čistia, potom ich musíme vyhodiť a kúpiť si nové. No už nie! K dispozícii je odevný odstraňovač škvŕn žltých odrôd, všestranný čistič, ktorý dokáže odstrániť druhy škvŕn z oblečenia, obuvi a podláh a pomáha udržiavať ich čisté, rovnako ako nové.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

OKAMŽITÉ VÝSLEDKY

Okamžitý čistič škvŕn bez zápachu. Odstraňuje odolnú mastnotu, špinu a špinu z odevov, kobercov, látok a ďalších predmetov. Žiadne oplachovanie, vysávanie alebo čakanie na výsledky. Škvrny zmiznú pred tvojimi očami. Úžasná akcia povrchovo aktívnej látky.

BEZPEČNÝ, VÝKONNÝ A RÝCHLY

Jeho bleskurýchly účinok vymaže škvrny od oblečenia, podbradníkov, kobercov, poťahov z automobilov a nábytku a ďalších. 100% biologicky odbúrateľné pH neutrálne zloženie je odolné voči škvrnám, ale nie na pokožke alebo oblečení.

PERFEKTNÝ PRE VŠETKY TYPY  ŠKVRN

Univerzálny odstraňovač škvŕn, ktorý je pozoruhodne efektívny na všetky druhy čerstvých a zapustených škvŕn na všetkých tkaninách. Funguje na organické aj anorganické škvrny.

ŠIROKÝ ROZSAH POUŽITIA

Je vhodný na škvrny od hrdze, škvrny od vody, nezistené škvrny od makuly, stopy po špine, iné škvrny od kovových roztokov, zvyškový pigment odfarbenia na tkaninách atď. Vyrobte si svoje oblečenie úplne nové.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.