-50%
Zľava

OCHRANNÁ FÓLIA NA AUTO PROTI POŠKRIABANIU

 

Bojíte sa, aby farba vášho auta neboľa poškriabaná? Budete ľahšie dýchať s vedomím, že môžete zabrániť poškodeniu …

S ochrannou omotávacou fóliou proti poškriabaniu! Dodá vášmu autu mimoriadne odolný povlak, ktorý potrebuje na odstránenie zúbkov, škvŕn a škrabancov!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Nalepiť ochrannú fóliu na vaše auto je jednoduchá vec. Cieľovému povrchu doprajte dôkladné čistenie. Potom odlepte fóliu z role a zafixujte ju na pravý povrch. Hotovo za pár minút! Aplikácia fólie nespôsobí žiadne poškodenie laku automobilu.

TVRDÁ AKO POKOŽKA NOSOROŽCA

Náš ochranný obal je zložený z odolného PVC. Tento odolný materiál má silné vlastnosti proti poškriabaniu. Môže odpudzovať odreniny, škrabance, úlomky a rany! Nevyhnutnosťou pre dvere vášho auta a oblasti výťahových brán!

CHRÁNI PRED POVETERNOSTNÝMI VPLYVMI NA FARBY

Po dlhej prevádzke môže lak auta vyzerať opotrebovaný, zostarnutý a vyblednutý. Vonkajší anti-UV ochranný film spomaľuje proces starnutia! Je tiež odolný voči teplu a chladu, ktoré môžu spôsobiť škody.

KRIŠTÁĽOVO ČISTÝ MATERIÁL

Ani nebudete vedieť, že to máte! Ochranný obal je pre oči prakticky neviditeľný. Skutočná farba laku vášho vozidla sa prejaví v poriadku.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.