-50%
Zľava

OPRAVA HODINIEK

 

Perfektný profesionálny nástroj na opravu hodiniek!

Je to najefektívnejšie riešenie pre otvorenie puzdra hodiniek. Tento nástroj sa ľahko používa – stačí otočením nastavovacieho kolieska nastaviť rozstup bitov tak, aby zapadol do zadných drážok hodiniek. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti je jeho použitie veľmi pohodlné.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

PASUJE NA VŠETKY HODINKY

Nastaviteľné kalené kolíky pre ľahké použitie na puzdrách odolných voči vode. Je ľahký a prenosný. Ľahko sa prenáša.

POUŽITIE

Rolovaním ho upravte tak, aby sa vzdialenosť čapu prispôsobila priemeru puzdra hodiniek. Batériu hodiniek môžete kedykoľvek vymeniť alebo opraviť sami.

SILNÝ STISK

Môžete otočiť na MAX, aby ste sa ubezpečili, že je vodotesný.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.