-50%
Zľava

PALCOVÝ NÔŽ NA ZÁHRADNÍČENIE

 

Produkt, ktorý sa dobre postará o vašiu záhradu!

Záhradný palcový nôž je navrhnutý so zabudovaným nožom, ktorý je ideálny na okamžité rezanie, zber, orez zeleniny, ovocia, vetvičiek, konárov rastlín a ďalších! Náš záhradný nôž má silikónový kryt na prsty s jedinečnou pružnosťou pre bezpečnosť a pohodlné záhradníctvo. Sú efektívne a pohodlné na zber alebo orezávanie jednou rukou pre efektívnejšie záhradníctvo.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Ľahko sa čistí a skladuje. Používa sa na vyberanie alebo orezávanie jednou rukou na zvýšenie efektivity práce.

VIACÚČELOVÝ

Vhodné na zber zeleniny, jahôd, hrozna, ako aj na orezávanie konárov a ďalšie.

JEDINEČNÁ PRUŽNOSŤ

Má špeciálny gumený silikónový kryt na prsty s jedinečnou pružnosťou pre bezpečné a pohodlné záhradníctvo.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.