-50%
Zľava

PASTA NA OPRAVU LODÍ ZO SKLENENÝCH VLÁKIEN

 

Poškodenú loď zo sklenených vlákien bez námahy opravte pomocou pasty na opravu lodí zo sklenených vlákien InstaFix!

Škrabance alebo ryhy po dokončení vašej lode? Trvalo opravujte zárezy, otvory pre skrutky, praskliny, odreniny a škrabance v trupoch a palubách zo sklenených vlákien pomocou našej pasty na opravy lodí zo sklenených vlákien InstaFix.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Pokojne na svoj čln naneste pastu na opravu lodí zo sklenených vlákien InstaFix pomocou valčeka alebo štetca. Nie je potrebné miešanie ani oddelenie 2-dielnej zmesi! Ideálne pre núdzové opravy vniknutím vody.

ŠIROKO POUŽÍVANÝ

Pasta na opravu lodí zo sklenených vlákien InstaFix je inteligentná a najlepšia voľba pre kozmetické opravy gélových lakov, nátery trupu, stavbu lodí, laky a vonkajšie nátery. Môžete ho tiež použiť na opravu kompozitných dielov na člnoch, motocykloch, RV a ďalších. Použiteľné na opravu pracovných dosiek, spotrebičov, vaní a umývadiel.

VYSOKO VISKÓZNY VZOREC

Nepriepustný alebo tečúci prípravok s vysokou viskozitou sa ľahko nanáša a má vynikajúce krytie. Pastu InstaFix možno ľahko prebrúsiť, vyleštiť a vyleštiť na vysoko lesklý povrch. Zostáva odolný a vydrží viacnásobné brúsenie, zloženie a opakované leštenie.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.