-50%
Zľava

PERO NA REZANIE PAPIERA

 

Užite si bezpečné a presné rezanie!

Pokiaľ ide o väčšinu rezných nástrojov, ide o nehodu, ktorá čaká na to, ako sa stane. Teraz môžete rezať bezpečne a presne s papierovým perom! Kombinácia bezpečnosti a presnosti to určite urobí vynikajúci doplnok vášho umeleckého arzenálu. Má priateľský dizajn, ktorý obmedzuje množstvo odkrytých čepelí, aby sa zabránilo riziku náhodného porezania. Tento nástroj podobný peru ponúka viac kontroly ako bežné nože na perá, vďaka čomu je rezanie tvarov a štiepanie papiera rovnako ľahké ako kreslenie čiar.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
pen-cutter - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

NAJBEZPEČNEJŠIA REZAČKA VÔBEC

Keramická čepeľ je viditeľná iba na samom konci, čo pomáha pri minimalizácii nehôd.

PRE PRESNÉ REZANIE

Jedná sa o malý rezací nôž, ktorý je navrhnutý tak, aby mal vzhľad, prenosnosť a pohodlie pera. Je s ním jednoduchšie manipulovať a ponúka viac kontroly ako bežné, neohrabané nože.

ČEPEĽ S DLHOU ŽIVOTNOSŤOU

Keramická čepeľ je odolnejšia a odolnejšia voči opotrebovaniu ako bežná kovová čepeľ, takže by mohla vydržať až päťkrát dlhšie. Čepeľ nehrdzavie, ani keď navlhne, a telo je antibakteriálne a antistatické.

ŠIROKO POUŽÍVANÝ

Vhodné na vyrezávanie novinových a časopisových článkov, orezávanie kupónov, vyrezávanie zložitých plastových tašiek alebo orezávanie drobných detailov vo vašich papierenských remeslách.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.