-50%
Zľava

POVLAK PRE OPRAVU ŠOŠOVKY AUTA

 

Opravte praskliny na šošovkách auta za pár minút!

Prečo míňať čas a peniaze na výmeny objektívov automobilov, keď si ich môžete opraviť sami pomocou tejto súpravy na opravu objektívu! Je navrhnutý tak, aby opravil poškodenie svetelných šošoviek vášho vozidla iba rezaním a lepením. Tento vysoko kvalitný pružný film sa dá ľahko pripevniť na zakrivené alebo ploché šošovky a je samolepiaci. Je odolný a ľahko sa inštaluje. Jeho predtvarované vzory mriežky sú podobné farbe a reflexným vlastnostiam objektívu automobilu. Už žiadne starosti na cestách!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

FLEXIBILNÝ

Ľahko a rýchlo sa pripevňuje na rovné alebo zakrivené povrchy pomocou špeciálneho lepiaceho tesnenia tvoriaceho tesnenie odolné proti poveternostným vplyvom. Vyrobené z prvotriednej fólie, ktorá pomáha blokovať dážď, sneh, prach a nečistoty a chráni elektronické súčiastky.

MRIEŽKOVÝ VZOR

Opravné panely majú vopred vytvarovaný raster, ktorý sa veľmi zhoduje s farbou a odrazovými vlastnosťami šošovky.

SAMOLEPIACI

Ľahká inštalácia. Stačí nožnicami nastrihať film na požadovanú veľkosť, odstrániť podklad a prilepiť ho na šošovku.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.