-50%
Zľava

PRENOSNÝ USB FLASH DISK

 

Prenosná jednotka USB Flash pomáha uvoľniť miesto vo vašom iPhone, iPade alebo zariadeniu s Androidom.

Môžete robiť všetky potrebné obrázky bez obáv z nedostatku miesta. Je kompatibilný so všetkými zariadeniami so systémom iOS, Android, Mac, Windows. Po nastavení mobilnej aplikácie jednotka po pripojení zálohuje vaše súbory! Môžete zdieľať svoj obsah a zároveň udržiavať citlivé súbory zabezpečené na svojom zariadení. Môžete dokonca sledovať videá priamo z jednotky.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

UVOĽNITE SVOJE ZARIADENIE

Rozšírenie externej pamäte pre iPad / iPhone / Android.

PRIAMO POUŽITEĽNÉ

Spravujte všetky svoje údaje priamo na zariadeniach so systémom iOS; Prehrávanie videí / hudby priamo z externej pamäte; Zálohujte a obnovte zoznam kontaktov.

ZABEZPEČENÉ SÚKROMIE

Zabezpečené šifrovanie súborov pre súkromné súbory. Po nastavení mobilnej aplikácie jednotka zálohuje vaše súbory, keď ich pripojíte!

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.