-50%
Zľava

PROFESIONÁLNY UHLOMER

 

Tento profesionálny uhlomer eliminuje výpočty, redukuje chyby a poskytuje vyššiu presnosť pri pokosovom rezu!

Ľahko sa ovláda jednoduchým nastavením píly do uhla zobrazeného na uhlomere. Hore dole alebo dozadu je čítanie vždy správne. Šípka rezu pokosu a vnútorná stupnica vždy ukazujú presné nastavenie pokosovej píly pre presný spoj pokosu. Šípka jedného rezu a vonkajšia stupnica označujú presnú pokosovú pílu, ktorá je nastavená na namontovanie jedného kusu do uhla.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Ľahko sa ovláda jednoduchým nastavením píly do uhla zobrazeného na uhlomere. Ľahko použiteľný nástroj, ktorý má dve laserom gravírované váhy. Šípka rezu pokosu a vnútorná stupnica vždy ukazujú presné nastavenie pokosovej píly pre presný spoj pokosu.

PRESNÝ

Zaistite plynulý a presný chod. Vyníma z procesu pokosových rezov výpočty náchylné na chyby.

ŠIROKO POUŽÍVANÝ

Tento uhlomer je ideálny pre stolárske, inštalatérske práce a všetky stavebné remeslá, ktoré vyžadujú meranie a prenos uhlov. Je to tiež neoceniteľné pre domáce použitie a kutilstvo.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.