-50%
Zľava

PROTIŠMYKOVÉ OKRÚHLE DRŽIAKY OKULIAROV

 

Dajte pozor, aby vám okuliare nespadli z hlavy!

Vhodné pre šport, prácu a každodenný život, účinne zabraňujúc skĺznutiu okuliarov; toto je tiež veľmi vhodné pre deti, aby pevne držali okuliare na mieste.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
glass-slip - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

MINI

Ušné spony okuliarov sú pripevnené na zadnej strane ucha a dajú sa dobre zakryť; pohodlný materiál šetrný k pokožke zaručuje dlhodobé nosenie.

VYSOKO KVALITNÉ MATERIÁLY

100% mäkké vysoko kvalitné držiaky kremičitého skla, držiaky slnečných okuliarov, po použití nezožltnú ani nestvrdnú, nebudú mať po použití pocit bolesti uší, alebo dokonca ich nezabudnete nosiť.

VYSOKÁ POUŽITEĽNOSŤ

Použiteľné na takmer všetky okuliare, okuliare na čítanie, slnečné okuliare atď.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.