-50%
Zľava

PROTIŠMYKOVÉ ÚCHOPY KOBERCOV

 

Opravte koberce pomocou našich výkonných uchopovačov počas sekundy!

Tieto chápadlá sú vyrobené z protišmykových silikónových gélových podložiek trojuholníkového tvaru, ktoré perfektne zapadajú do rohov koberca. Silná priľnavosť udržuje koberce pevne na danom mieste a ploché! Rieši všetky nepríjemné problémy s kobercami vrátane curlingu, posúvania, skladania a zombie domácich miláčikov. Už sa nemusíte báť ovplyvnenia luxusného vzhľadu kobercov. Pod ultratenkým dizajnom sú pod kobercami úplne neviditeľní! Po odstránení nezanechajte na podlahe žiadne zvyšky ani žiadne povrchy! Kedykoľvek ho môžete znova použiť – stačí ho očistiť vodou a nechať vysušiť, aby sa obnovila lepivosť. Znovu ho použite rovnako lepkavý ako nový!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
rug-gripper - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

UŽ ŽIADNE POSUVANIE KOBERCOV

Vyrobené z protišmykových silikónových gélových podložiek trojuholníkového tvaru, perfektne zapadajúcich do rohov koberca. Silná priľnavosť udržuje koberce pevne na danom mieste a ploché.

FUNGUJE NA AKOMKOĽVEK POVRCHU

Prilepte všetky koberce a dobre sa hodí na všetky typy podláh: dlaždice, tvrdé drevo, laminát, mramor, betón atď.

NIEŠKODNÁ PRIĽNAVOSŤ

Silikónové gélové podložky nezanechávajú na podlahe žiadne zvyšky, po ich odstránení žiadne poškodenia povrchu!

NEVIDITEĽNÝ DIZAJN

Zachováva luxusný vzhľad kobercov, pretože sú úplne neviditeľné pod kobercami s ultratenkým dizajnom.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.