-50%
Zľava

PRUŽINOVÉ PERO NA ČISTENIE ODPADOV

 

Udržujte odtoky hladké a bez zbytočného míňania peňazí!

S naším nástrojom na čištenie odpadov nepotrebujete nijakého inštalatéra ani iné metódy. Ľahko odstráňte všetky upchaté látky a nečistoty bez použitia chemikálií! Jednoduchý, sanitárny a efektívny spôsob. Tento nastavovací nástroj má silnú zvierku so štyrmi pazúrmi. Silný stisk, ktorý odbúra váhu 3 KG naraz!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Jednoduchá akcia dvoma prstami – potiahnutím a uvoľnením rukoväte uchopíte. Zastavte upchávanie rezerv a zlepšite tok vody v odtokoch.

DLHÉ A PRUŽNÉ

Dosť dlhé na to, aby ste sa dostali skutočne hlboko do odtoku. Tiahne sa hlboko aj do malých a úzkych priestorov. Rozširuje sa hlboko a obrysovo do tvarov potrubí. Môže sa skladať flexibilne podľa odtoku, čo môže mať lepší vplyv na čistenie. Dĺžka 60 cm až 90 cm dokáže splniť väčšinu denných požiadaviek.

UNIVERZÁLNE CHÁPADLO

Vhodné na kuchynský drez, toalety, umývadlo, vane, podlahové vpusty. Odstraňuje vlasy, jedlo, odpadky a ďalšie prekážky.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.