-50%
Zľava

REFLEXNÁ SAMOLEPIACA ZRKADLOVÁ SAMOLEPKA NA STENU

 

Toto nástenné zrkadlo je jedinečný štítok na stenu alebo samolepky na stenu pre domáce dekorácie, ktoré vašu izbu rozžiaria bez farby. Môže byť použitý ako zrkadlo aj ako dekorácia domácnosti, ideálny spôsob, ako si veľmi lacno prispôsobiť svoj domov.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
mirror - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Ľahko sa nanáša, odnímateľný, odolný proti tlaku, odolný proti nárazom, odolný proti vlhkosti. Na zrkadlovej nálepke je ochranná fólia. Po dokončení ochrannú fóliu odtrhnite.

KVALITNÝ MATERIÁL

Vyrobené z vysoko kvalitného PET, ľahko sa prilepuje a odstraňuje bez poškodenia steny. Na povrchu je ochranná fólia. Po nalepení zrkadlovej nálepky na stenu ju prosím odtrhnite.

ŠIROKO POUŽÍVANÝ

Vhodný na hladké a čisté sklenené povrchy v kúpeľni, kuchyni, obývacej izbe, spálni, posuvných dverách, kancelárii atď.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.