-50%
Zľava

REFLEXNÉ NÁLEPKY NA BICYKEL

 

Doprajte si vždy bezpečnú nočnú jazdu!

Tieto reflexné nálepky na bicykel vám pomôžu vyhnúť sa zbytočným nehodám pri nočnej jazde na bicykli! Obrysuje karosériu vozidla a vytvára silný reflexný efekt. Slúži ako vynikajúca pripomienková alebo výstražná úloha na ceste. Tieto vodotesné samolepky sú samolepiace, vďaka čomu sa ľahko nalepia na akýkoľvek povrch. Využíva princíp odrazu hranola a odráža svetlo od jeho zdroja aj z ďaleka. Jazdite odteraz bez obáv!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

REFLEXNÉ NÁLEPKY

Funguje ako dobré varovanie a pripomienka pre motoristov pri cestovaní po ceste, najmä v noci.

SILNÝ REFLEXNÝ ÚČINOK

Používa princíp odrazu hranolu na odrážanie svetla. Čím silnejšie je svetlo, ktoré osvetľuje štítok, tým silnejšie je svetlo, ktoré odráža. Odrazené svetlo je viditeľné 300 metrov od hotela. Odolný proti opotrebeniu, vodotesný a má dlhú životnosť.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Samolepiace samolepky. Stačí ich nalepiť na povrch karosérie vozidla a vytvoriť tak obrys.

VŠEOBECNE POUŽITEĽNÉ

Vhodné na kov, drevo, plast a nylon. Dobré pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Vhodný pre bicykle, autá, motocykle, zariadenia na cestnú dopravu, nákladné automobily a ďalšie. Perfektné aj na DIY dekorácie.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.