-40%
Zľava

REŤAZOVÝ ADAPTÉR NA AUTOMATICKÚ KLINCOVAČKU

 

Adaptér na automatickú klincovačku. Vyrobte zo svojej elektrickej vŕtačky automatickú pištoľ na reťaze, táto technická novinka nám ušetrí veľa času a práce. S vynikajúcim spracovaním, stabilnejšie a spoľahlivejšie. Po vyčerpaní skrutiek sa dá ľahko získať nový reťaz.

Cena: 39,99 Akciová cena: 23,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
nail-gun - 2nd - 30% OFF 2 - 10 16,99 as price per unit
Množstvo:
1x 23,99€/kus
-0%
2x 16,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

ODOLNÝ

Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, odolný a praktický na použitie. Ľahké riešenie pri rôznych príležitostiach. Tesár inštaluje zavesené stropy, dvere kuchynských skriniek. Pohodlné a rýchle, môže ušetriť čas a pracovať efektívne. Môže byť použitý na sadrokartónovú dosku, priečku, dosku, strop.

ĽAHKÁ OBSLUHA

Reťaz s 50 skrutkami sa ľahko skladá a ovláda. Vrták automaticky naloží a nainštaluje nové skrutky, nie je potrebné podporovať automatické podávanie nechtov a môže nechty posúvať rýchlo a presne.

ÚPRAVA DĽŽKY SKRUTKY

Pre skrutky rôznych dĺžok musíte zvoliť zodpovedajúcu dĺžku čenichu. Nastaviť ho môžete otočením tlačidla. Môžete upraviť dĺžku skrutky (uvoľnite ju proti smeru hodinových ručičiek a utiahnite v smere hodinových ručičiek) a môžete upraviť hĺbku skrutky.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.