-50%
Zľava

RING RE-SIZER

 

Ring Re-sizer zabraňuje skĺznutiu krúžku z prsta a šetrí vaše cenné prstene!

8 kusov v 8 rôznych veľkostiach, vhodných pre šírku prsteňa od 1 do 10 mm, vždy sa nájde ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Vhodný pre pánske aj dámske prstene, dokonca aj pre veľké kĺby. Okrem toho ho môžete použiť na kombináciu niekoľkých tenkých krúžkov.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

NEVIDITEĽNÁ PRIEHĽADNÁ FARBA

Priehľadná farba nijako neuberá na kráse prsteňov, dokonca nemôžete ani len cítiť jej existenciu.

VLOŽKOVÝ DIZAJN

Dizajn založený na vložke poskytuje tvar krúžku pre nastavenie veľkosti prsteňa ku krivkám prsteňa a pracka umožňuje, aby nastavovač zostal dobre na krúžkoch. Je to tiež riešenie pre prsty s problémami s kĺbmi, jednoduché na používanie, nikdy sa nemusíte starať o poškriabanie krúžkov alebo zadržiavanie vlhkosti.

ODOLNÝ A POHODLNÝ

Vyrobený z mäkkého materiálu TPU, odolného proti oderu a oleju a s dobrou elasticitou, vďaka ktorému bude váš prsteň priliehať k prstom bez toho, aby vás priťahoval.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.