-50%
Zľava

ROHOVÝ NÁSTROJ NA SKOSENIE HRANY

 

Tento rohový nástroj na skosenie hrán umožňuje ľahké a super pohodlné orezávanie a vyrovnávanie drevín.

Dodáva sa s vodorovnými a zvislými bublinami, ktoré umožňujú ľahké pozorovanie a vyrovnanie. Má nastaviteľnú hĺbku rezu a dobrú odolnosť proti tlaku. Pevný a bezpečný na použitie je ideálny pre všetky druhy a veľkosti dreva.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

DOKONALÝ DOKONČOVACÍ NÁSTROJ

Umožňuje rýchlu prácu s odľahčením okraja bez toho, aby ste museli meniť bity v smerovači alebo niečo zapojiť. Tento nástroj zaisťuje hladkosť všetkých hrán a rohov vašich drevených projektov. Poskytuje dobrý profesionálny vzhľad každému dokončenému drevenému projektu.

ĽAHKÉ POZOROVANIE A NIVELÁCIA

Vybavený horizontálnymi a vertikálnymi bublinami pre ľahké pozorovanie a vyrovnanie. Má možnosť rezania s polomerom 45˚.

ŠIROKÁ UPLATNITEĽNOSŤ

Používajú ho a dôverujú mu všetci pracovníci v oblasti dreva, či už sú to domáci majstri alebo profesionáli. Je vhodný aj na orezávanie a zrážanie hrán všetkých druhov a veľkostí dreva. Skvelé pre nábytok, dekorácie a mnoho ďalších drevených projektov.

JEDNODUCHÁ PREVÁDZKA

Malý, prenosný a ľahko ovládateľný je nástroj pri plánovaní plynulej úrovne dôvernejší. Bezproblémová montáž a demontáž na čistenie.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.