-50%
Zľava

RUČNÝ ŠIJACÍ STROJ NA ŠITIE KOŽE

 

Súprava ručného šijacieho stroja na kožené šijacie súpravy, ktorá vydrží a ľahko sa používa. Balenie je dodávané s dvoma druhmi ihiel, ktoré vyhovejú vašim potrebám šijacích ihiel. Ihla je bezpečne pripevnená k šidla pomocou prevlečnej matice. Nebudú sa odlepovať alebo uvoľňovať, kým budete stehovať.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

KVALITNÝ MATERIÁL

Ručný šijací stroj môže byť uložený vo vnútri rukoväti šidla na bezpečné a spoľahlivé uloženie. Jedná sa o PREMIOVÉ KVALITNÉ JEHLY a sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele chirurgickej kvality, ktoré sú BEZPEČNÉ A OHÝBAJÚ.

DREVENÝ DIZAJN

Navrhnuté tak, aby sa vám pri práci pohodlne zmestili do dlane. Je ľahký a prenosný. Veľkosť rukoväte je 4,25 ”, ľahko sa prenáša.

ŠIROKO POUŽÍVANÝ

Táto sada bude nevyhnutným pomocníkom pre kožené remeslá. Je ideálny pre rýchle opravy kožených projektov, remeselníckych remesiel, ťažkých látok, plátna, topánok a iných zošitých predmetov.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.