-50%
Zľava

RÝCHLY A ĽAHKÝ ODSTRAŇOVAČ NÁLEPIEK

 

Účinne odstráňte štítky a zvyšky lepidla z akéhokoľvek povrchu bez poškodenia!

Máte problém s vyčistením špinavých lepivých škvŕn vo svojom každodennom živote? Predstavujeme viacúčelový odstraňovač zvyškov nálepky, ktorý vám pomôže vyčistiť rýchlo a ľahko. Výkonné riešenie sa ľahko používa a odstraňuje lepkavé zvyšky bez stopy alebo poškodenia. Sprej sa dá použiť na viacnásobné použitie, napríklad na použitie v automobile alebo doma. Môže efektívne čistiť povrchy ako sklo, steny, kovy alebo plasty atď.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
sticker-remover - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Používa sa rýchlo a ľahko. Jednoducho nastriekajte a utrite samolepiacu pásku. Odstraňovač poskytuje silný čistiaci účinok na lepkavé zvyšky bez zanechania stôp a škvŕn.

OCHRANA POVRCHOV PREDMETOV

Nie sú potrebné žiadne ostré nástroje, odstraňovač je jemný a chráni povrchy bez poškodenia, zmeny farby a vyblednutia.

ŠIROKO POUŽÍVANÝ

Odstraňovač zvyškov nálepky sa dá často použiť na odstránenie všetkých lepkavých neporiadkov, ako sú napríklad žuvačky, lepiace pásky a zvyšky štítkov atď. Skvelé na použitie v automobiloch aj doma.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.