-50%
Zľava

SADA DRÔTOVÝCH KONEKTOROV T-TAP

 

Pripojte kábel bezpečne za pár SEKÚND! Vymeňte teraz tradičné spôsoby zapojenia!

Sada konektorov drôtu T-Tap umožňuje rýchle a ľahké elektrické pripojenie bez prerezávania alebo odizolovania drôtu. Terminály drôtu T-Tap vám umožňujú poklepať na existujúci vodič iným vodičom s JEDNÝM krimpovacím káblom. Pripojte sa k izolovanému (plnému alebo splietanému) medenému drôtu bez toho, aby ste ho prestrihali alebo odizolovali, aby ste ušetrili svoje úsilie! Existuje široká škála aplikácií vrátane značiek a svietidiel.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Nie je potrebné odizolovanie drôtu ani ďalší nástroj. Pripojte jedným krimpovaním. Vymeňte tradičný spôsob zapojenia, upustite od rezania, odizolovania a spájkovania. Farebne odlíšené hadičky pre ľahkú identifikáciu správnej veľkosti konektora pre každú aplikáciu.

OPAKOVANE POUŽITEĽNÉ

Prepájanie v strednom rozpätí nikdy nebolo jednoduchšie a drôtové konektory s odbočkami T sa dajú opakovane používať. Prémiové pocínovanie z medenej cínu, ktoré odoláva korózii a pri zvlnení drží drôt pevne.

VYSOKÁ ÚČINNOSŤ

Predchádzajte poruchám elektroinštalácie a znižujte prestoje zariadení. Zvýšte tok prúdu a znížte pokles napätia. Vysoká bezpečnosť s teplotnou odolnosťou až 221 ℉. Všetky závitníky spĺňajú alebo prekračujú normy UL a SA.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.