-50%
Zľava

SADA VRTÁKOV NA SKLENENÉ A MRAMOROVÉ DLAŽDÍCE

 

Vyvŕtajte dokonalé otvory do každého materiálu!

Dosiahnite požadované vysoko kvalitné výsledky so sadou vŕtacích vrtákov na sklenené a mramorové dlaždice. Ideálny nástroj na dokonalé rezy, vŕta dôsledne čisté a presné otvory do širokej škály materiálov. Silný diamantový povlak dáva týmto vrtákom vynikajúcu reznú silu, ktorá nezanecháva praskliny, zlomy ani zubaté hrany. Je vyrobený z vysoko kvalitného slinutého karbidu, ktorý zaručuje dlhú životnosť kvalitnej práce široko použiteľnej pre rôzne materiály. K dispozícii v rôznych veľkostiach, pre každý projekt budete mať vždy po ruke ten správny nástroj.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

HLADKÝ REZ

Vďaka svojmu silnému diamantovému povlaku má vynikajúcu reznú silu, ktorá zanecháva hladký rez. Netreba sa báť prasklín alebo prasklín. Pokaždé vyrežte perfektné otvory do širokej škály materiálov.

VYSOKÁ RYCHLOSŤ VŔTANIA

Unikátne vnútorné práce týchto vrtákov umožňujú vyššie rýchlosti vŕtania a účinne znižujú potrebu práce pri vŕtaní.

ŠIROKÉ UPLATNENIE

Je schopný rezať rôzne materiály, ako je kameň, mramor, žula, glazované dlaždice, keramika a sklo. Dokonale funguje aj pri vŕtaní cez zakrivené sklo. K dispozícii v rôznych veľkostiach vrtákov, vždy nájdete tú pravú veľkosť pre každý projekt, ktorý riešite.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.