-50%
Zľava

SEDMIPRSTÝ ČISTIČ PRACHU

 

Skvelé na čistenie žalúzií, ľahký dizajn, umývateľný a odolný proti korózii, nie je ľahké ho poškodiť, ľahko sa uchopí!

7 lamiel, dokáže vyčistiť šesť žalúzií naraz. Navrhnuté podľa tvaru ruky, zvyšujú priľnavosť kefy v rukách, ľahko sa ovláda kefka s blízkym kontaktom listu uzáveru, v porovnaní s uterákom sa účinnosť čistenia zvýšila o 200%

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDINEČNÝ DIZAJN

Podľa tvaru ruky určenej na zvýšenie priľnavosti kefky pevne v rukách ruky, ľahko ovládateľná kefa s blízkym kontaktom listu uzávierky. Jednoducho uchopte rukoväť a vložte čistiaci prostriedok na lamiel, jeden valček medzi každú lištu, pohybujte sa po lištách, aby ste prilákali prach a nečistoty.

ODNÍMATEĽNÉ A UMÝVATEĽNÉ

Keď sa valček zašpiní, otočte ho tak, aby sa odhalil nový čistiaci povrch. Keď je valček úplne znečistený, vyberte ho a umyte jemným mydlom a teplou vodou. Štetiny z mäkkej bavlny je možné prať aj v práčke.

VIACÚČELOVÉ POUŽITIE

Pohodlné a efektívne na čistenie väčšiny typov žalúzií alebo podobných predmetov, použitie na okenné žalúzie, vertikálne žalúzie, rolety klimatizácie, markízy atď.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.