-50%
Zľava

SIEŤOVANÉ VRECKOVÉ ÚLOŽISKO DO AUTA

 

Spríjemnite si život!

Tento produkt vám poskytne krásny výhľad. Je odolný a hlavne pohodlný na použitie. Ľahko a bezpečne sa pripevní na bočnú stranu dverí / zadné steny. Kmeň auta, operadlo sedadla alebo akékoľvek miesto s chmýří, ktoré sa dá nalepiť magickou nálepkou.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Úložná sieť s bočným operadlom autosedačky s obojstrannou lepiacou páskou, silnou viskozitou, ľahko sa inštaluje a nespadne.

SILNÁ ŠKÁLOVATEĽNOSŤ

Hladká elastická sieť, silne škálovateľná, ktorá nebude klesať kvôli nedostatku odolnosti.

UROBÍ VAŠE AUTO ÚHĽADNEJŠÍM

Navrhnuté s obojstrannou lepiacou páskou, silnou viskozitou. Môže byť použité lepidlo navyše, aby bola silnejší. Hladká elastická sieť, veľká škálovateľnosť, vďaka ktorej bude vaše auto elegantnejšie.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.