-50%
Zľava

Silný krém na vyrysovanie brucha

– Okamžite eliminujte tuk a prebytočnú vodu
– Pomáha zrýchliť tvoj metabolizmus a potenie a rýchlejšie páli tuky
– Navrhnuté s unikátnou receptúrou na pálenie tukov

Pomáha zúžitkovať cvičenie a zvyšovať jeho efektivitu pre rýchlejšie a zdravšie výsledky.

Pre perfektné brušné svaly za okamih.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

Eliminuje tuky a prebytočnú vodu

Okamžite odstráni tuky a prebytočnú vodu z Vášho brucha. Pomáha urýchliť metabolizmus a potenie pre rýchlejšie zbavenie sa tukov.

Tajný vzorec

Navrhnuntý tak, aby spotreboval energiu pochádzajúcu z tukov a aby ich odstraňoval. Ideálny na odstránenie nežiaducich brušných tukov. Najlepšie funguje v kombinácií s cvičením brušných svalov.

Dosiahni perfektné brušné svaly

Tvaruje tvoje svaly zdravým a správnym spôsobom. Perfektná pomôcka, ak je tvojím cieľom dosiahnutie tehličiek na bruchu.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.