-50%
Zľava

SKLADACIA SLNEČNÁ KULA TELEFÓNU

 

Vďaka skladacej slnečnej kukle telefónu bude všetko vo vašich očiach jasnejšie a čistejšie!

S našou skladacou slnečnou clonou si teraz môžeš svoj telefón naplno vychutnať vonku! Skladací a ľahký, účinne znižujúci dopad silného svetla na obrazovku monitora, nie je potrebné nastavovať najvyšší jas monitora, šetrí energiu telefónu alebo tabletu a diaľkového ovládača. Guma je dosť elastická, čo ochráni váš telefón pred väčšinou nehôd. Ak telefón spadne na zem, bude ho chrániť pred nárazom spredu, zozadu a zboku. Už sa nemusíte obávať intenzívneho svetla odrážajúceho sa na obrazovke a nevidiaceho ho jasne.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Nový dizajn, odolný a silný proti opotrebovaniu. Vodeodolný, ľahký a skladací dizajn pre ľahké prenášanie, ľahkú inštaláciu a demontáž. Stačí len zasunúť a vložiť telefón alebo tablet podľa gumy, aby ste ich dokonale uchytili a bezpečne držali.

NÁRAZUVZDORNÝ

Guma je dosť elastická, čo ochráni váš telefón pred väčšinou nehôd. Ak telefón spadne na zem, bude ho chrániť pred nárazom spredu, zozadu a zboku.

ŠIROKÁ KOMPATIBILITA

Kompatibilné so všetkými smartfónmi a tabletmi. Veľmi vhodné používať kapucňu na cestách alebo pri outdoorových aktivitách.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.