-50%
Zľava

SPONKA NA OKAMŽITÉ ZVÄČŠENIE OBJEMU VLASOV

 

Vytvorte svojim vlasom maximálny objem s minimálnym úsilím!

Sponka na okamžité zväčšenie objemu vlasov je navrhnutá špeciálne pre posilnenie vašich koreňov pre väčší objem vlasov! Môže to spôsobiť, že vaše korienky vlasov budú po celý deň vyzerať skákacie! Je vhodný pre všetky typy vlasov, vrátane jemných, riedkych, vrstvených, kučeravých, rovných, vlnitých vlasov a ďalších. Tieto sponky do vlasov sú prenosné, ľahké a neuveriteľne ľahko použiteľné – jednoducho si ich pripnite na korienky vlasov a nechajte ich niekoľko minút pôsobiť. Potom získate úžasné zvýšenie objemu bez toho, aby ste poškodili svoje vlasy!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

PRETRVÁVAJÚCE OBJEMNÉ VLASY

Táto sponka je navrhnutá špeciálne tak, aby vaše korene podporili pre väčší objem vlasov. Ponúka dlhotrvajúci efekt maximalizácie plnosti vašich vlasov. Perfektné pre všetky typy vlasov, vrátane jemných, riedkych, vrstvených, kučeravých, rovných, vlnitých vlasov a ďalších.

BEZ POŠKODENIA

Na rozdiel od žehličky na vlasy je bez tepla pre viditeľný výťah bez poškodenia vlasov pri používaní.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Jednoducho si ich pripnite na vlasy priamo pri korienkoch a nechajte ich niekoľko minút pôsobiť. Nie sú potrebné žiadne ďalšie špendlíky, pretože dizajn sponky s valčekom môže vaše vlasy pevne držať na mieste. Na vylepšenie môžete použiť sušič vlasov.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.