-50%
Zľava

SPREJ A ČISTIČ OBRAZOVKY

 

Veľmi kompaktný a ľahko sa nosí so sebou!

Fľaša na čistenie obrazovky Swipe je prenosná a ľahká, vďaka ktorej si ju môžete vziať so sebou kamkoľvek idete. Čističe obrazovky Swipe nielen pre mobilné telefóny, ale aj pre všetky elektronické zariadenia.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

 JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Stačí len nastriekať obrazovku a vyčistiť ju mini prachovkou. Jeho šikovné mikrovlákna odstraňujú odumreté bunky pokožky, odtlačky prstov a choroboplodné zárodky z obrazoviek a zariadení.

BEZPEČNÉ POUŽITIE

Bez akýchkoľvek druhov škodlivého amoniaku alebo chemikálií sa budete vyhýbať šmuhám neustále!

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.