-50%
Zľava

SPREJ NA ODSTRÁNENIE CHĽPKOV

 

Náš tovar je autentický, so skutočnými patentmi, falzifikát musí byť vyšetrený! Zákazníci, prosím, identifikujte naše výrobky!

Odstráni nežiaduce vlasy rýchlo, efektívne a absolútne bezbolestne! Stačí ich nastriekať a jednoducho zotrieť, čím získate hodvábne hladkú pokožku, ktorá vydrží až osem týždňov. Z holenia a voskovania odstráňte stres, neporiadok, podráždenú pokožku a nepríjemnosti. To vám ušetrí čas a námahu pri dosahovaní bezchybnej pokožky! Vaša pokožka bude tiež vyživená a zvlhčená, keď sa zbavujete chĺpkov, vďaka čomu bude vaša pokožka vyzerať lepšie a bude sa cítiť lepšie!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

LAHKÉ A BEZBOLESTNÉ

Odstraňuje nežiaduce chĺpky, bezproblémovo, rýchlo a ľahko. Preniká hlboko do koreňov; niekoľkonásobne lepšie ako holiace strojčeky, holiace strojčeky, vosk alebo depilačné krémy.

MENŠÍ RAST CHĽPKOV

Vlasom dorastajú dlhšie a keď sa obnovia, dorastú tenšie a vyzerajú menej trápne.

VYŽIVUJE POKOŽKU

Dodáva pokožke hebký, vláčny a hladký povrch. Prírodné, bezpečné pre všetky typy pleti aj s najcitlivejšou pokožkou.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.