-50%
Zľava

Sprej na vlasy a bradu

– Okamžite zaplní rednúce miesta
– Skryje vypadávanie vlasov
– Vďaka nemu vlasy vyzerajú silné a plné

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Zrušiť výber
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

Zrýchli rast brady

Nemáš bradu? Žiaden problém! Sprej na rast brady je vynikajúce riešenie na prekonanie pomaly rastúcej brady a doplnenie oblastí tváre, na ktorej bradu nemáte. Sprej na rast brady obsahuje nano vlákna, vďaka ktorým je vaša brada okamžite hrubšia.

Prírodný magnetizmus

✅ Toppik poskytuje okamžitý vzhľad silnej plnej hrivy. Vlákna Toppik na vlasy sú vlastne prírodný keratín najvyššej kvality, rovnaký druh bielkovín ako v pravých vlasoch.

✅ Vlákna majú prirodzený prírodný statický náboj, ktorý vytvára magnetický efekt a pevne viaže vlákna Toppik aj na najjemnejší prameň ľudských vlasov.

Sprej na rast brady je perfektným riešením pre problémy s neštandardnými problémammi s bradou a vlasmi. Sprej efektívne zhrubne bradu, zaplní časti hlavy bez vlasov a garantuje mužný vzhľad.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.