-50%
Zľava

SŤAHOVAČ WIREMAG

 

Zaistite, aby káble mali voľný priechod a aby ste vedeli, kde presne sa nachádzajú!

Wiremag Puller, systém na ťahanie magnetického drôtu, vám umožní bez námahy pretiahnuť kábel cez steny, podlahy a stropy, dokonca aj po stropných dutinách. Už sa nemusíte trápiť s usporiadaním drôtu medzi stenami a uzavretými priestormi.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

BEZ POŠKODENIA STIEN

Eliminujte poškodenie stien a početné výlety do podkrovia a von z neho počas práce. Nie je rušivý pre steny v hotových vlastnostiach, umožňuje vám robiť prácu čo najčistejšie.

NAVIGUJE

Otočné vodiace očko vám umožní pripojiť príslušenstvo, ako napríklad úchop. Bezpečne sa pripája k väčšine drôtov a úchytom na drôtené pletivo. Vodca, ktorý nezasahuje, naviguje okolo prekážok až do výšky 20 stôp.

ŠIROKO POUŽÍVANÝ

Vďaka sile magnetu môže Wiremag Puller ľahko prechádzať drôty pod podlahovými doskami, stenami s oceľovým rámom, pod koberec atď. Cez otvory rôznych veľkostí môžu prechádzať dva tvary magnetov.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Inovatívny dizajn leader-pull od spoločnosti Wiremag Puller naviguje kábel cez uzavreté priestory hladko, cez izoláciu a ďalšie prekážky, a potom ti umožní ťahať kábel pod podlahou k vášmu prístupovému bodu.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.