-50%
Zľava

STÔL PRE VOLANT AUTOMOBILU

 

Stôl pre volant automobilu je vyrobený z kvalitného plastu abs. Veľmi ľahký na prenášanie, ale zároveň dostatočne pevný na to, aby uniesol notebook, laptop, obed a pití. Stôl pod volantom sa dá jednoducho zavesiť na volant. Vodič ho môže použiť na prácu ako notebook, podporu notebooku, tiež na konzumáciu jedla ako podporný stôl s nápojmi atď.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

DOKONALÝ SPOLOČNÍK NA CESTY

Náš cestovný podnos sa hodí na väčšinu volantov vozidiel. Táto prenosná vanička do auta sa ľahko inštaluje a čistí. Dobrá voľba pre obchodníkov, ktorí sú neustále na služobnej ceste.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Táto prenosná vanička do auta sa ľahko inštaluje. Stačí iba pripevniť a odmontovať vaničku k volantu bez problémov.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.