-50%
Zľava

STRIHACIA PÁSKA

 

Dizajnové zavinovačky s ľahkosťou a menším počtom nástrojov!

Nechajte svoj nôž doma! Nepotrebujete ich, keď máte k dispozícii strihaciu pásku, aby ste mohli robiť svoju prácu! Tento šikovný nástroj na návrh umožňuje jednoduchšie, rýchlejšie a bezpečnejšie vytváranie prúžkov, akcentov a vzorov bez použitia noža. Táto flexibilná páska, ktorá je ideálna na prepracované grafické návrhy, sa dá ľahko obrysovať, pretože sa prispôsobí akejkoľvek krivke. Doprajte si čisté spracovanie, pretože táto páska je tiež dostatočne pevná na to, aby zanechala čisté rezy a vytvárala dokonalé hrany. Je ľahké ho odstrániť a premiestniť a nezanecháva zvyšky.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

PROJEKTOVANIE BEZ NÁMAHY

Umožňuje jednoduchšie, rýchlejšie a bezpečnejšie vytvárať prúžky, akcenty a vzory bez použitia noža. Dosť silný na to, aby vytvoril čisté rezy pre dokonalé hrany.

PRUŽNÝ MATERIÁL

Prispôsobí sa akejkoľvek krivke a ľahko sa kontúruje, takže je ideálny pre zložité projekty zalamovania. Dá sa odstrániť a premiestniť bez zanechania zvyškov.

PRIESVITNÁ FARBA

Ľahko nájditeľné a zároveň vám jasne vidieť pod, aby ste správne umiestnili svoju reznú čiaru. Dostupné v rôznych dĺžkach, aby vyhovovali vašim potrebám.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.