-50%
Zľava

STUPŇOVITÝ VRTÁK S TITÁNOVÝM POVRCHOM

 

Najpríjemnejšie náradie na ľahké vŕtanie!

Vždy dúfame, že pri práci vyvŕtame čisté a presné okrúhle otvory, preto potrebujete stupňovitý vrták s titánovým povrchom! Vyznačuje sa jedinečným hrotom v tvare pagody, ktorý dokáže otvoriť rôzne špecifikácie clony. Tieto vrtáky sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele s prvotriednou povrchovou úpravou, ktorá znižuje teplo a trenie. Je ľahko použiteľný, ľahký a ľahko pracuje so všetkými elektrickými vŕtačkami. Môže ľahko prerezávať rôzne materiály, čo z neho robí super šikovný vŕtací nástroj.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

VYNIKAJÚCI VÝKON

Kompletná vŕtacia súprava na zrážanie hrán, zväčšenie otvoru pri všetkých vŕtacích prácach. Nie je potrebné používať stredový razník. Vynikajúci na vŕtanie otvorov do ocele, mosadze, dreva, plastu a ďalších.

JEDINEČNÁ ŠTRUKTÚRA VŔTAČKY

Lepší ako bežný špirálový vrták, tvar pagody má vysokú rýchlosť a presnosť. Vytvára čisté a dokonalé okrúhle otvory. Malé nástroje, ktoré je možné pohodlne uložiť do súpravy nástrojov.

ODOLNÝ

Vyrobené z vysoko kvalitnej ocele HSS s titánovým povlakom, aby sa znížilo trenie a teplo. Zaisťuje húževnatosť, dobrú odolnosť proti opotrebovaniu a dlhú životnosť. Funguje s väčšinou elektrických vŕtačiek.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.