-50%
Zľava

SUPER ĽAHKÉ DIY MAĽOVANIE NA STENU

 

Potrebujete rekonštrukciu svojho domu?

Táto prémiová súprava na maľovanie „urob si sám“ je pre vás ideálna. Získajte perfektné a vynikajúce výsledky z tohto inovatívneho maliarskeho nástroja, ktorý zvládne všetky rohy a tvarovanie! Zbavuje vás problémov a neporiadku pri domácich maľovacích prácach už dnes! Budete ohromení, keď dokončíte svoju izbu!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

PERFEKTNÉ A VYNIKAJÚCE VÝSLEDKY

Získajte perfektné a vynikajúce výsledky zakaždým, keď je to v pohode. Kĺzajte pozdĺž lišty, zips okolo rohov, maľujte kruhy okolo svietidiel. Už žiadne prepieranie farby, nábeh alebo ťah štetcom. Pri kĺzaní okolo zariaďovacích predmetov a kriviek nie je potrebné vytvárať pásky, aby ste dosiahli dokonalé línie.

POJME VIAC FARBY

Maliarske podložky pojmú až 12-krát viac farby ako tradičné maliarske štetce a 7-krát viac farby ako tradičné maliarske valčeky. Vymaľujte celú izbu za menej ako jednu hodinu.

3 KOVOVÉ TYČINKY

3 kovové tyčinky rozšíria váš dosah až na 1 meter, aby ste sa pohodlne dostali kamkoľvek v miestnosti.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.