-50%
Zľava

SÚPRAVA NA LEPENIE PÁPEROVEJ BUNDY

 

Kreatívne opravte roztrhané bundy!

To staré sako ešte nevyhadzujte. Vráťte to späť do života pomocou súpravy na opravu adhézie páperovej bundy! Táto praktická súprava opraví a spevní slzy, otvory a ďalšie poškodenia na páperových bundách. Ideálne pre tvorivé mysle, možno ho tiež použiť na výrobu dekoratívnych aplikácií rozrezaním na zábavné vzory. Je široko použiteľný na opravy rôznych látkových predmetov, ako sú stany, dáždniky a ďalšie. Je ľahko použiteľný, vodotesný a dodáva sa vo viacerých farbách, ktoré vyhovujú vašim potrebám.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Jednoduchá aplikácia peel-and-stick. Opravuje a spevňuje slzy, otvory a ďalšie poškodenia na páperových bundách.

SAMOLEPIACE NÁPLASTI

Podporené silným samolepiacim materiálom, ktorý pevne drží na materiáli. Vodeodolný a odolný.

VŠEOBECNE POUŽITEĽNÉ

Môžu byť použité na opravu páperových búnd, stanov, dáždnikov a ďalších vecí. K dispozícii v širokej škále farieb podľa vašich potrieb. Vytvárajte ozdobné aplikácie vyrezávaním nášiviek do zábavných tvarov.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.