-50%
Zľava

SÚPRAVA NA OPRAVU DEFEKTU PNEUMATIKY

 

Táto súprava na opravu pneumatík je kompaktná a pohodlná súprava, ktorá obsahuje všetko, čo potrebujete pre vlastnú opravu bezdušových pneumatík. S úchytmi rukoväte T a 5 zátkami na opravu strún môžete ľahko opraviť defekt pneumatiky behom niekoľkých minút. Ponúkaná súprava obsahuje výstružník, sondu, gumové lepidlo a 5 pruhov na opravu defektov, ktoré zaisťujú rýchlu a ľahkú opravu defektov. Všetko v tejto súprave je vyrobené z odolných a vysoko kvalitných materiálov a bude vám slúžiť dlho.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

PRÉMIOVÉ VYLEPŠENÉ REŤAZCE

Heavy Duty HNEDÉ zátky na opravu strún, ktoré poskytujú vynikajúce bezpečnostné tesnenie. Oveľa silnejšie a opravujú oveľa lepšie ako štandardné struny nájdené v iných súpravách. Všetko je skonštruované tak, aby bolo pevné, aby to bola posledná súprava, ktorú si budete musieť kúpiť.

ERGONOMICKÉ T UCHOPENIE RUKOVÄTE

Protišmyková pogumovaná rukoväť tvaru T umožňuje užívateľovi pevné a bezpečné uchopenie pri opravách pneumatík. To vám umožní mať dokonalú páku a silu aj na ťažké pneumatiky pri opravovaní defektu, aby sa znížila únava rúk.

PRE VŠETKY VOZIDLÁ S BEZDUŠOVÝMI PNEUMATIKAMI

Sada obsahuje všetko na opravu automobilov, motocyklov, štvorkoliek, špinavých bicyklov a džípov, ktoré majú bezdušové pneumatiky.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.