-50%
Zľava

SÚPRAVA ROTAČNÉHO VRTÁKA NA VYREZÁVANIE DREVA

 

Drevorezba bez námahy a precízne!

Vytvárajte nádherné rezby a dekory z dreva pomocou tejto súpravy na rezanie dreva – ručná a bezdrôtová elektrická vŕtačka na vyrezávanie, brúsenie, gravírovanie a sochárstvo. Môže vytvárať nádherné drevené majstrovské diela zložitých vzorov.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

NASTAVITEĽNÁ RÝCHLOSŤ VIBRÁCIE

Dodáva sa s nastaviteľnou rýchlosťou otáčania pri maximálnych 25 000 ot./min. Dodáva sa tiež s 3-stupňovým radením, ktoré automaticky upravuje výstupný výkon podľa potreby.

VYSOKÁ PRESNOSŤ

S ľahkosťou a presnými detailmi dokáže vytvárať rezby a priehlbiny zložitých tvarov. Skutočne pomáha robiť rezbárstvo hladkým a presným. Dodáva sa s niekoľkými vyrezávacími hrotmi pre flexibilnejší pracovný výkon!

MULTIFUNKČNÁ

Môže gravírovať, brúsiť, vŕtať, rezať alebo leštiť na čistenie drevených diel. To je použiteľné aj na gravírovanie kameňa.

POŽIADAVKA NA NAPÁJANIE

Je napájaný nabíjateľnou batériou alebo je možné ho pripojiť priamo prostredníctvom nabíjačky telefónu USB, skrinky počítača alebo USB rozhrania notebooku. Batériu je možné nabíjať aj prostredníctvom powerbanky. Po úplnom nabití má funkciu automatického zapínania a vypínania.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.