-50%
Zľava

SÚPRAVA ROZTOKU NA TEKUTÉ ŠITIE

 

Tekutý roztok na šitie Secure Stitch bleskovo opraví slzy, rýchlo a ľahko napraví dierky a lemy odevov. Tekuté šijacie riešenie Secure Stitch je ultra flexibilné fixačné činidlo, ktoré spája vlákna dohromady a priesvitné zasychá! Nájdete toľko spôsobov použitia – rýchlo opravíte roztrhnutie, spodné nohavice, opravu roztrhnutého čalúnenia, nášivky a odznaky. Je ideálny na remeselné spracovanie! Vytvára väzbu odolnú voči práčke a sušičke, ktorá pracuje s materiálmi od jemnej čipky až po odolnú kožu. Žiadna ihla, žiadna niť, žiadny problém! Ušetrite peniaze a čas so 7-dielnou súpravou na tekuté šitie z látky Secure Stitch!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
sew-glue - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

ŽIADNA IHLA, ŽIADNA NIŤ

Rýchla a ľahká alternatíva šitia bez použitia ihly a nite! Perfektná súprava pre všetky vaše potreby na tekuté šitie! Keď ho použijete, nebudú sa navliekať! Nebude sa spájať s vašou pokožkou!

ĽAHKÁ APLIKÁCIA

Zahŕňa 2 fľaše s aplikátorom a 1 silikónový aplikátor, ktorý umožňuje presnú aplikáciu zakaždým! Použite na rôzne materiály a tkaniny! Dodáva sa s 1 fľašou roztoku All Fabric a 1 pre syntetické tkaniny, obe fľaše s vrchmi lievika!

UMYVATEĽNÝ A PRUŽNÝ

Vytvára priehľadné, bezfarebné, pružné, trvalé, odolné voči praniu a sušeniu vhodné pre bavlnu, riflovinu, plsť, rúno, kožu, semiš, polyester, umelý hodváb, vlákna, zamat, tkaniny a ďalšie! Ideálne na úpravy, opravy a lemovanie odevov.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.