-50%
Zľava

TEKUTÁ IZOLAČNÁ PÁSKA

 

Izolácia a tesnenie, odolné a pevné, vodotesné a odolné proti vlhkosti, vhodné na lepenie rôznych elektronických súčiastok. Doprajte si úplne novú skúsenosť. Tekutá páska má silnejšie utesnenie, ktoré udržuje drôty v izolovanom stave, zabraňuje úniku a chráni osobnú bezpečnosť. V prípade rovnakej kapacity je izolačné lepidlo v tekutej forme odolnejšie. Kvapalná forma sa ľahko naťahuje a má lepšiu zdieľateľnosť.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Nie je potrebné strihať alebo lepiť, stačí naniesť tekuté lepidlo na miesto, ktoré je potrebné opraviť, a potom ho nechať štyri hodiny na dokončenie opravy.

ŠIROKÉ POUŽITIE

Takto malú fľaštičku lepidla je možné použiť na rôzne úlohy, ako je lepenie drôtov, upevnenie závitov, dosky plošných spojov, polovodičové materiály, elektroinštalácia automobilu a dekorácia obvodov.

ŽIADNE ZHORŠENIE A ŽIADNA OXIDÁCIA

Izolačné lepidlo pokrývajúce povrch predmetu nie je ľahké oxidovať a zhoršovať sa, takže nebude potrebné lepidlo viackrát zakrývať.

POUŽITEĽNÉ POČAS CELÉHO ROKA

Izolačné lepidlo je odolné voči vysokým a nízkym teplotám a pracovná teplota je medzi -30 ° C a 300 ° C, čo sa dá prispôsobiť väčšine pracovných prostredí.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.