-50%
Zľava

TEPLU ODOLNÝ DRŽIAK NA KUCHYNSKÉ NÁČINIE

 

Urobte čistenie kuchyne rýchlejšie a jednoduchšie!

Tento jednoduchý držiak kuchynského náradia vám umožní počas varenia ľahko usporiadať lopatky, kliešte, naberačky a príbory na jednom mieste. Jeho špeciálnou vlastnosťou je integrovaná základňa so zvýšeným okrajom, ktorá zabráni prúdeniu vody, omáčok a olejových škvŕn na dosku. Udržujte svoju kuchyňu usporiadanú a bez kvapiek ako vždy! Môže sa ľahko čistiť v umývačke riadu alebo vodou.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

ZÁKLADNÉ KUCHYNSKÉ NÁRADIE

Toto je nevyhnutný výrobok, ktorý vám pri pečení alebo varení umožní odpočívať lyžice, lopatky, kliešte, naberačky a viečka. To vám tiež môže držať váš riad po ruke, čo je veľmi pohodlné.

KUCHYŇA BEZ KVAPIEK

Má integrovanú základňu so zvýšeným hrebeňom, aby kvapky nezafarbili vaše kuchynské linky a dlaždice. Pomáha vám udržiavať dosky čisté a usporiadané. Už žiadne ďalšie upratovanie.

FUNKČNÝ DIZAJN

Vyrobený z vysoko kvalitného protišmykového silikónu, aby zostal na svojom mieste. Je žiaruvzdorný, bez obsahu BPA, odolný a pružný. K dispozícii sú 4 sloty, do ktorých sa naraz zmestí viac riadov rôznych veľkostí.

ĽAHKO SA ČISTÍ

Silikónový materiál umožňuje ľahké čistenie vodou alebo jednoduchým utieraním. Je tiež vhodný do umývačky riadu.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.