-50%
Zľava

SADA NA ODSTRAŇOVANIE KONCOVIEK

 

Získajte sadu na odstraňovanie koncoviek pre vašu sadu nástrojov! Teraz môžete ľahko odstrániť chybné svorky bez poškodenia vodičov a kolíkov!

Jedná sa o univerzálnu sadu nástrojov s rôznymi kolíkovými kľúčmi (jednoduché piny, dvojité piny a liace nástroje) pre všetky konektorové svorky, ktoré možno použiť pre automobily, motocykle, iné elektronické zariadenia atď.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
terminal-remove - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Jednoducho zasuňte, zatlačte a okamžite vytiahnite vodič, bez toho aby ste poškodili kolíky a vodiče! Ešte efektívnejšie ako rozopínanie konektorov od seba pomocou skrutkovača!

UNIVERZÁLNY

Ponúka jednoduché, dvojité pinové vyťahovače a liace nástroj rôznych veľkostí, aby sa zmestili na akýkoľvek terminál.

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Pre väčšinu konektorov, ktoré možno použiť pre väčšinu automobilov, motocyklov a ďalších elektronických zariadení (napríklad domácich spotrebičov).

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.