-50%
Zľava

TVAROVATEĽNÉ SUPER LEPIDLO

 

Prilepte, vytvarujte a hotovo. Ako často rozbíjame veci a potrebujeme rýchle opravy, zatiaľ tieto nástroje nemáme?

S tvarovateľným super lepidlom teraz môžete opraviť čokoľvek kdekoľvek v priebehu niekoľkých sekúnd. Použite ho na opravu svojej cestovnej dodávky pri vytváraní dobrodružstva na ceste alebo pri opravovaní niečoho doma alebo na cestách. Stačí ho prilepiť, vytvarovať a nechať cez noc gumu premeniť na gumu.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

FLEXIBÍLNE

Môžete ho tvarovať do ľubovoľného tvaru podľa svojich požiadaviek, čo je vhodné na usporiadanie pracovného priestoru, prispôsobenie nástrojov, opravu vecí a výrobu ručných prác. Vodotesné prevedenie, ideálne na utesnenie, upevnenie, ochranu atď.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Lepidlo vytvarujte rukami do ľubovoľného tvaru po dobu 3 – 5 minút a po vystavení vzduchu 12 – 18 hodín stuhne.

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Môže sa lepiť na takmer akýkoľvek iný materiál a vytvárať silnú väzbu s hliníkom, oceľou, keramikou, sklom, drevom a inými materiálmi vrátane niektorých plastov.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.