-50%
Zľava

ÚCHYTNÝ OTVÁRAČ NA FĽAŠE

 

Otvárač na fľaše chytí akékoľvek viečko, či už je to zapečatené vo výrobe, je zabezpečené proti otvoreniu deťmi, je chránené pred neoprávnenou manipuláciou alebo je jednoducho prilepené k obsahu nádoby. Jednoduchý zvrat a ténto otvárač na fľaše prinesie výsledky.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

OTVÁRA VŠETKY VEĽKOSTI VEKA FĽAŠE

Vyskúšajte čokoľvek malé, ako je fľaša vody, lak na nechty alebo široká nádoba s kyslou uhorkou, arašidmi, konzervovaným ovocím, džemom, melasou, krémom z marshmallow alebo čerešňami maraschino.

INŠTALÁCIA A OBSLUHA SÚ JEDNODUCHÉ

Inštaláciu otvárača na fľaše je ľahké vykonať pomocou vopred pripevneného lepidla na odlepenie a nalepenie a 3 priložených skrutiek. Je ideálny pre deti, starších ľudí, ľudí s artritídou, karpálnym tunelom, ľudí pracujúcich v kuchyniach a ľudí s obmedzeným používaním rúk alebo amputácií.

NIKDY NESPOZNÁTE, ŽE TAM JE

Tento otvárač na fľaše sa skrýva úhľadne z dohľadu pod skrinkou, skriňou, pultom alebo poličkou a nezaberá žiadny cenný úložný priestor.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.