-50%
Zľava

UMÝVAČ PSÍCH LABIEK MAGIC TUBBY

 

Najlepšie riešenie, ako udržať svojho psa čistého a šťastného! Skvelé umývanie labiek za pár sekúnd!

Užite si prechádzky so svojím priateľom bez obáv z blata a stôp po okolí vášho domova! Táto jednoduchá a efektívna pomôcka vám ušetrí čas! Perfektné na odstránenie choroboplodných zárodkov a baktérií z labiek vášho psa.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Používanie je veľmi jednoduché, stačí pridať trochu vody, vložiť psovi labku, skrútiť a vydrhnúť a voila, vytiahnete čistú labku!

MÄKKÝ MATERIÁL

Mäkké štetiny na vnútornej strane sú vyrobené zo silikónu a účinne odstránia nečistoty a neporiadok z detských labiek vašej srsti.

ĽAHKO SA ČISTÍ

Ľahko sa čistí, všetko, čo musíte urobiť, je opláchnuť vodou a umyť ďalší deň.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.