-50%
Zľava

UNIVERZÁLNY NASTAVITEĽNÝ SPRCHOVÝ DRŽIAK

 

Odnímateľný držiak sprchovej tyče vám umožní umiestniť sprchové rameno do ľubovoľnej požadovanej výšky pre ľahké ovládanie premiestnením držiaka sprchovej hlavice, čím sa zlepší schopnosť slobodne čistiť deti alebo domáce zvieratá. Nastaviteľný dizajn, ľahké nastavenie uhla priamej trysky a vytvorenie 30-stupňového uhla so stenou. Držiak trysky sa dá otočiť o 360 stupňov.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Žiadne náradie, žiadne vŕtačky, nijaké poškodenie povrchu steny. Umiestnite sprchové rameno do ľubovoľnej požadovanej výšky pre ľahké ovládanie premiestnením držiaka sprchovej hlavice.

SILNÉ SANIE A PREMIESTENIE

ZÁSADA VYSÁVANIA VÁKUA: Vydržať maximálnej hmotnosti 8,5 libier.

PÔSOBNOSŤ

Tento držiak sprchovej hlavice je kompatibilný s väčšinou štandardných sprchových hláv; vhodné na všetky druhy hladkých stien, mramor, kovové dosky, hladké drevo, lakovky, keramické dlaždice, hladké sklo atď.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.