-50%
Zľava

UNIVERZÁLNY ODNÍMATEĽNÝ SŤAHOVAČ ZIPSU (8KS, 10KS)

 

Poškodenia zipsu sa nemusíte obávať!

Sada na stiahnutie zipsu obsahuje dve veľkosti, dlhú a krátku. Môžete si vybrať podľa svojich potrieb. Naše sťahováky zipsu sú čiernej farby, nenápadné, jednoduché a vhodné pre väčšinu batožiny, nie sú nijako dotieravé.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

AKTUALIZOVANÝ KRÚŽOK V TVARE PÍSMENA U

Krúžok v tvare U v hornej časti môže otvárať a zatvárať zipsovú hlavu, ktorá je odolnejšia a je ideálnou náhradou za poškodené alebo zlomené zipsy.

VHODNÁ VEĽKOSŤ

Každé balenie zipsov je rozdelené na dve veľkosti, veľkú (# 8) a malú (# 5), ktoré sú kompatibilné s väčšinou veľkostí zipsu, a môžete si ich vybrať podľa svojich potrieb.

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Náš sťahovač zipsov je v podstate vhodný na všetky druhy vecí so zipsami. Ako sú batohy, kufre, bundy, tašky, kabáty, športové oblečenie, páperové bundy atď.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.