-50%
Zľava

UPEVŇOVACIE PÁSKY DO KUFRA AUTA

 

Vďaka tomuto úložnému pásu bude váš kufor v aute uprataný!

Táto úložná páska dokáže efektívne vyriešiť problém s obracaním, ako je lopta  v kufri, a upevniť batožinu, hračky, fľaše, hudobný nástroj atď. Riešenie neusporiadaných kmeňov má elastické vrecká, ktoré sa dajú roztiahnuť do ľubovoľného tvaru, pričom bezpečne udržia veci na svojom mieste a zabránia voľným veciam v rolovaní a zaberaní príliš veľa miesta v kufri.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

VYSOKO ELASTICKÝ PÁS

Silná fixácia, ktorá sa ľahko nedeformuje, ľahko sa inštaluje a odstráni. Môžete ju použiť na opravu ďalších predmetov, ktoré je potrebné opraviť.

SAMOLEPIACI

Opačná strana je lemovaná silným suchým zipsom, ktorý sa pevne drží na semišových stranách kufra a zabraňuje jeho odlupovaniu, čím sa zabezpečí, že sa organizérsky remienok neodlepí.

PÁSKY ŠETRIACE PRIESTOR

Poskytne vám viac priestoru na uloženie vecí v kufri, pretože zabráni voľným veciam, aby sa váľali v neusporiadanom neporiadku a zaberali príliš veľa miesta.

BEZPEČNÉ DRŽANIE

Pásy na uchytenie zavazadiel v kufri automobilu s viacerými rozdeľovačmi môžu pomoct zaisteniu základných vecí v automobile, ako sú hasiace prístroje, lekárnička a pomocné vybavenie, zabrániť vzájomnému nárazu, ktorý môže spôsobiť poškodenie vášho vozidla.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.